Anasayfa > Hakkımızda

1993 yılında Ankara da kurmuş olduğumuz Aygün Dış Tic. Müh. Ve Proje Paz. Ltd. şti. olarak ısıtma sektöründe faaliyet gösteren öncü firmalardan biri olduk.

1993 yılında Baymak ile başladığımız iş hayatımıza 2017 yılında soğutmada Dünya devi, ısıtmada ise Türkiye sektörüne yeni girmiş olan Daıkın ile devam etmekteyiz. Firmamız kurulduğundan bu yana Başkent Doğalgaz A.Ş. den Proje ve Tesisat sertifikasına sahip olup işimize göstermiş olduğumuz titizlik ve özeni de bu sayede ortaya koymaktayız.

Programlı ve disiplinli bir ekip çalışması sayesinde müşterilerimize daha iyi hizmet vermek gayesinde yolumuza devam etmekteyiz.

Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve kurumsallaşmış firma yapısı işinde uzman olmuş mühendis ve teknik personelleri ile sorunsuz ve güvenilir hizmet sunan firmamız; müşteri ihtiyacına odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeden sağladığı teknik destek imkanı ile müşteri pörtföyü her geçen gün büyüyen ve gelişen bir yapıya kavuşmaktadır.

Siz değerli kullanıcılarımıza en iyi ve güvenilir hizmeti verebilmek için firmamız gelişen teknolojiye ayak uydurmakta kendini sorumlu hissetmektedir.

Copyright 2020 - Aygün Mühendislik